مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع قارچ و کنسرو قارچ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

از قارچ دنبلان روستا تا صادرات دبی

از قارچ دنبلان روستا تا صادرات دبی

آیا می دانید که قاچ دنبلان یا دنبل یکی از گرانترین نوع قارچ خوراکی برای صادرات است؟ قارچ دنبلان در کدام کشورها بیشترین میزان صادرات را به خود اختصاص داده است؟ از قارچ کشت شده در روستا تا صادرات به دبی چه اطلاعاتی دارید؟
قارچ دنبلان به عنوان الماس قارچ ها اگر چه رنگی الماس مانند ندارد اما قیمتی شبیه به الماس دارد و برای یابندگان آن در حکم الماس است. لابد می پرسید چرا از کلمه یابندگان استفاده کردم؟ چون این قارچ کاملا به طور طبیعی و ارگانیک توسط بستر صحراها کشت می شود و هیچ دست انسانی در آن دخیل نیست شاید هم یکی از دلایل گرانی آ« هم همین باشد به هر حال ارزش غذایی قارچ های طبیعی چون دنبلان به مراتب بیشتر از سایر قارچ های پرورشی است.
اما متاسفانه ایرانیان نتواستند خود در مصرف این قارچ سهم به سزایی داشته باشند و تقریبا تمام یابنگان این گونه از قارچ آنرا برای خرید به متقاضیان خرید به فروش می رسانند در ایران نمی توان قیمت ثابتی بر روی خرید و فروش آن گذاشت اما معمولا با قیمتی کمتر از آنچه که در کشورهای واردکننده است به فروش می رسد.
معمولا اهالی روستاها اقدام به پیدا کردن این گونه از قارچ ها در حوالی مراتعی که زیر کشت این قارچ است می پردازند و سپس به مشتاقان خرید این قارچ به فروش می رسانند و سر انجام به کشورهایی همچون دبی صادر می شود.
در دبی این قارچ با قیمت بالایی نزدیک بر 600 هزار تومان برای هر کیلو از آن به فروش می رسد در حالی که این قارچ از یابندگان، چیزی در حدود یک چهلم این قیمت خریداری می شود.
اما از طرق دیگر نیز می توان به صادرات این قارچ روی آورد و خرید و فروش را در دست دلالان قرا نداد. یکی از این راه ها همکاری با شرکت بازار قارچ ایران است که توانسته است در عرصه صادرات انواع قارچ از خود خدمات درخشانی نشان دهد از خریداران و فروشندگان این قارچ با ارزش، دعوت می نماید تا با همکاری نمایندگان فعال و با تجربه این شرکت، از خرید و فروش اینگونه قارچ اطلاعات لازم را حاصل نمایند.
منبع: بازار قارچ ایران

من در حوزه انواع قارچ و کنسرو قارچ مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع قارچ و کنسرو قارچ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *