مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع قارچ و کنسرو قارچ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات قارچ باکیفیت بسته بندی

قارچ

صادرات قارچ به کشورهای حوزه خلیج فارس و همچنین در اقصی نقاط جهان، به یک مساله حیاتی برای رونق اقتصادی تولید قارچ تبدیل شده است. آیا می دانید که قارچ با کیفیت و بسته بندی شده چقدر می تواند به کسب و کار و تولید شما رونق ببخشد؟
صادرات یکی از برترین راههایی است که می تواند برای تولیدکنندگان قارچ سودآوری قابل توجهی داشته باشد.
خوشبختانه کشور ایران توانسته است در عرصه صادرات قارچ از خود نامی شایسته در سطح جهان برجای بگذارد. شاید در نگاه اول با خواندن این نوشته به این فکر بیفتید که با پررش قارچ در ابعاد خانگی نمی توان به جایگاه صادرات رسید و صادرات مهارت تولیدکنندگان بزرگ صنعتی است اما این یک تصور غلط است با شروع از همین ابعاد کم اگر با مهارت و آموزش های لازم پیش بروید می توانید به سرعت در صف رقابت با تولیدکنندگان صنعتی بایستید و حجم قارچ پرورشی خود را به سرعت گسترش دهید.
سپس با داشتن ایده هایی برای بسته بندی محصول خود، قارچ خود را به صادرات برسانید. به طور حتم یک بسته بندی مناسب هم می تواند از فساد زودرس قارچ جلوگیری به عمل آورد و هم می تواند قارچ شما را با ارزش افزوده ای بیشتر از فروش فله ای آن به فروش برساند.
اما اگر در این بین نمی دانید که باید از کجا نقطه موفقیت خود را آغاز کنید اصلا نگران نباشید شرکت بازار قارچ ایران با داشتن سابقه درخشان در عرصه صادرات انواع قارچ خوراکی پرورشی توانسته است به نامی آشنا در بین صادرکنندگان تبدیل شود.
در انتها باز هم اگر احساس کردید که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید می توانید با شماره ارایه شده در ذیل تماس حاصل نمایید.

منبع: بازار قارچ ایران

من در حوزه انواع قارچ و کنسرو قارچ مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع قارچ و کنسرو قارچ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *