مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع قارچ و کنسرو قارچ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش و عرضه انواع قارچ خوراکی ترافل

پخش و عرضه انواع قارچ خوراکی ترافل

آیا می دانید که گونه ای از قارچ خوراکی به نام قارچ ترافل یا دنبلان وجود دارد اگر چه کمیاب و گران قیمت است اما برای صادرات سوددهی مناسبی دارد؟ ما در این بخش شما را با یکی از مراکز پخش و عرضه این قارچ آشنا میسازیم.
اگر بخواهیم در ابتدای امر تاریخچه ای از قارچ ترافل بگوییم همین کافی است که بگوییم این نوع قارچ به کمیابی و گران قیمتی در سرتاسر جهان معروف شده است. اما خوشبختانه شاهد رویش این قارچ در مناطقی از ایران هستیم.
در سرتاسر جهان به خرید و فروش این قارچ اهمیت خاصی می دهند حتی بر ای پیدا کردن گونه های از آن پیشنهاد چند هزار دلاری نیز به یابندگان داده می شود.
اما آیا تنها دلیل بالا بودن قیمت خرید آن، کمیاب بودن آن بوده است؟ در پاسخ باید جواب منفی داد شاید بتوان یکی از دلایل گران بودن آن را نادربودن آن دانست اما تنها دلیل نیست دلایلی همچون خواص بالای آن در مقایسه با سایر گونه های قارچی و خوشمزه و لذیذ تربودن آن می توان اشاره کرد.
به طور حتم افرادی که به دنبال خرید این نوع قارچ هستند نمی توانند مانند سایر گونه های قارچ اعم از دکمه ای و یا صدفی آنرا به راحتی در بازارهای خرید و فروش قارچ پیدا کنند غالبا این نوع از قارچ، بیشتر برای صادرات به خارج از کشور خرید و فروش می شود.
از طرفی این نوع قارچ به خاطر اینکه در زمان خاصی قابل یافت شدن هست که معمولا در طول یک ماهه اسفندماه تا فروردین ماه است در فرصت های خاص قابل خرید و فروش است و باید این فرصت یک ماهه را غنیمت شمرد و هرچه زودتر برای بدست آوردن آن اقدام کرد.
اما ما در این جا علاقه مندان به پخش و عرضه قارچ ترافل را با یکی از معتبرترین مراکز پخش آشنا می نماییم.
شرکت بازار قارچ ایران با داشتن سایتی معتبر اقدام به خرید و فروش ،پخش و عرضه اینترنتی این نوع قارچ کرده است که هم توانسته است کسانی که خواهان خرید این نوع قارچ هستند را سریع به هدفشان برساند و هم کسانی که مایل به فروش قارچ ترافل هستند را به خواسته شان برساند. فقط کافی است تا با نمایندگان فروش این مرکز تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی نمایند.

منبع: بازار قارچ ایران

من در حوزه انواع قارچ و کنسرو قارچ مشغول به کار هستم

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات انواع قارچ و کنسرو قارچ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *