مشاوره و سفارش

قارچ اسلایس

انواع مختلف قارچ ها دارای کاربردهای متفاوتی هستند. شرکت پرورش قارچ اسلایس، تولید کننده انواع قارچ های خوراکی مرغوب در کشور است. تشخیص قارچ سمی و قارچ خوراکی، مستلزم صرف زمان زیادی است. قارچ ها به دو دسته سمی و غیر سمی تقسیم می شوند. اما تمام قارچ های غیر سمی خوراکی محسوب نمی شوند، زیرا برخی از آنها دارای خاصیت مخدر بوده و باعث ایجاد آلرژی های خطرناک می شوند. شرکت هایی همانند شرکت پرورش قارچ اسلایس، تولید کننده قارچ های گیاهی است.

کنسرو قارچ

قیمت کنسرو قارچ درجه یک بستگی به راحتی در دسترس بودن قارچ درجه یک در کشور، وهمچنین مواد افزودنی این محصول دارد. قیمت کنسرو قارچ درجه یک بستگی به راحتی در دسترس بودن قارچ درجه یک در کشور دارد. در صورت سهولت به دست آوردن محصول توسط تولیدکنندگان باعث کاهش قیمت می شود. همچنین ترکیبات افزودنی که در این محصول به کار می رود خود عامل دیگری برای تغییر قیمت محصول است.

قارچ پرورشی

قارچ های پرورشی ایران بدلیل مزایای بسیاری که در زمینه ی تولید و عرضه دارا می باشند، بهترین گزینه برای صادرات عمده به شمار می روند. با توجه به این که کشور ما یک کشور کم آب محسوب می شود و برای تولید بیشتر محصولات کشاورزی و غذایی، آب بسیار زیادی مورد نیاز است، تولید قارچ پرورشی به عنوان یک ماده غذایی با مصرف آب کم بسیار گزینه مناسبی برای عرضه به داخل کشور و حتی صادرات می باشد. با توجه به میزان مصرف کمی که قارچ پرورشی دارد، این محصول می تواند در پاسخ به نیاز های غذایی داخل کشور و همچنین جهت عرضه ی عمده برای صادرات نیز بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی باشد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی …. ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع قارچ و کنسرو قارچ آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه